Мерія Києва обіцяє підтримати приватні школи

Мета столичної мерії – розвивати не лише державні, але і приватні загальноосвітні навчальні заклади. Про це повідомив заступник голови КМДА Леонід Новохатько на прес-конференції в рамках проведення V Всеукраїнського форуму приватних навчальних закладів і II Міжнародної конференції незалежних шкіл Європи.

“Одними з основних перспектив розвитку Києва є розвиток не лише муніципальної, але й приватної освіти. Тому співпраця державних і приватних загальноосвітніх навчальних закладів – це шлях до розвитку освіти в Україні”, – відзначив Л.Новохатько.

За його словами, це сприятиме не лише зменшенню навантаження на держбюджет, але й підвищенню якості самої освіти завдяки конкуренції, яка утворюється між державними і недержавними установами. Л.Новохатько повідомив, що протягом останнього десятиліття кількість приватних загальноосвітніх навчальних закладів у Києві залишилася незмінною, а в інших обласних центрах – зменшилася удвічі.

“Це сумно, оскільки приватний сектор дає можливість індивідуалізувати навчання і приділяти особливу увагу дітям з обмеженими можливостями”, – підсумував Л.Новохатько.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *