Друга Міська Інтелектуальна Гра “Найрозумніший”

14 січня 2012 року в приміщенні Спеціалізованої школи “Тріумф” пройшла Друга Міська Інтелектуальна Гра “Найрозумніший”, присвячена 130-річчю з дня народження О.М. Толстого.

Інтелектуальна гра побудована за принципом “нова і оригінальна”. Зміст гри складали завдання зі світової літератури (“Золотий ключик, або Пригоди Буратіно” О.М. Толстого), музики, кіно та мистецтва, що орієнтовані не тільки на знання матеріалу, а й на ерудицію, логічне мислення та почуття гумору.

Змагання проходили у цікавій і змістовній формі. Гра була поділена на чотири етапи: літературна вітальня, історико-біографічний, музично-художній салон та театральний. Діти успішно відповіли на більшість питань, які були досить непростими навіть для дорослих.

Після турніру всіх чекали солодощі з тортами “Золотий ключик” і спілкування в затишному кафе. А підсумком було отримання персональних грамот разом з подарунками кожному учню.

Закриття міської гри проходило в актовій залі, де згодом відбувся концерт, презентації шкіл, вітання та нагородження учасників. Діти отримали велике задоволення від гри, і з нетерпінням очікують наступних змагань.

Ознайомитись із фото та відео звітами можна нижче:

Завантажити відео можна за цим посиланням.


За матеріалами сайту www.euroland.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *