Матеріали аудиту Рахункової палати щодо друку підручників направлено до Генпрокуратури

Джерело:  osvita.ua

Микола Томенко повідомив, що переадресував до Генпрокуратури матеріали проведеного аудиту щодо ефективності використання коштів на забезпечення шкіл підручниками

Під час проведення прес-конференції віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко зазначив, що минулий навчальний рік багатьом освітянам та школярам запам’ятався тим, що підручники до них надійшли наприкінці навчального року.

“На жаль, цього року ситуація із забезпеченням та друком підручників також викликає занепокоєння”, – повідомив віце-спікер парламенту.

Він зауважив, що, зважаючи на те, що з бюджету України у 2011 році на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників було передбачено 120 млн. грн., а у ЗМІ та експертному середовищі ведуться дискусії про можливі зловживання та корупцію у процедурі друку підручників за бюджетні кошти, він направив звернення у Рахункову палату щодо перевірки ефективності використання бюджетних коштів на видання підручників для учнів шкіл у 2011 році.

Микола Томенко повідомив, що у відповіді Рахункової палати зазначається, що “МОНмолодьспорт не забезпечує належної координації роботи з видання підручників та неефективно, неекономно і з порушеннями використовує відповідні кошти державного бюджету”.

Підсумовуючи Томенко повідомив, що він переадресував матеріали аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених у 2010-2011 роках на забезпечення навчальних закладів підручниками і навчальними посібниками Генеральній прокуратурі.

Нагадаємо, що у звіті аудиторів Рахункової палати, який оприлюднений на сайті відомства зазначається, що за умов економного й ефективного використання бюджетних коштів лише у 2010-2011 роках можна було додатково видати 3,4 млн підручників, або майже на чверть більше виготовлених.

Зазначимо, що протягом 2011 року, чиновники, відповідальні за процес забезпечення навчальних закладів підручниками спростовували інформацію про наявність проблем у цій сфері.

1 thought on “Матеріали аудиту Рахункової палати щодо друку підручників направлено до Генпрокуратури

  1. Это еще мягкий вердикт! Жаль, что просто написали – и все. А остались все безнаказанные. И продолжается тот же бардак!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *