Офіційне повідомлення щодо організаторів VI Всеукраїнського відкритого освітнього форуму

Останнім часом у мережі Інтернет поширилася інформація про проведення 10 грудня 2012 р. VI Всеукраїнського відкритого форуму «Шкільна освіта в контексті національної безпеки: український вимір» як платформи для зустрічі представників усіх політичних сил, які увійшли до Парламенту, та лідерів громадських організацій.

Зокрема, на офіційній інтернет-сторінці руху «Український вибір» розміщене запрошення взяти участь у форумі, внаслідок чого захід починають асоціювати саме з проектами «Українського вибору».

Однак ініціаторами та організаторами форуму є ціла низка громадських організацій, серед яких Агенція розвитку освітньої політики, Асоціація керівників шкіл України, Асоціація керівників шкіл м. Києва, Асоціація приватних закладів освіти м. Києва, Асоціація лідерів освіти України, ВГО «Ліга Культури» та ін., що об’єднали свої зусилля в громадському русі «Українська Освітня Платформа», який не має ніякого відношення до «Українського вибору».

Отже, щоб запобігти ототожненню форуму з проектами «Українського вибору», повідомляємо, що ця структура не має жодного стосунку до зазначеного вище заходу, не є ініціатором, організатором чи партнером у його підготовці та проведенні, а була запрошена до участі у ньому на загальних засадах.

О.М. Мовчун
голова оргкомітету форуму,
голова ГО «Асоціація приватних закладів освіти м. Києва»,
директор спеціалізованої школи «Тріумф»

Л.І. Паращенко
співголова оргкомітету форуму,
голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики»,
директор Київського ліцею бізнесу 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *