«Модель ООН: Київ – 2014». VІІ регіональна конференція старшокласників «Майбутнє, якого прагнемо ми» 21-23 березня 2014 року

21-23 березня 2014р.  майже 200 київських старшокласників  імітуватимуть роботу Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй завдяки проведенню сьомої регіональної конференції «Модель ООН: Київ – 2014». На дипломатів та послів перетворяться учні 24 кращих шкіл столиці., обговорюючи основну тему: «Майбутнє, якого прагнемо ми». Бачення молоддю сучасної  ситуації в Україні та Європі буде викладено в спеціальній резолюції, яку буде надіслано в штаб-квартиру ООН.

Відкриття конференції  21 березня о 1400 в  Міському будинку вчителя ( вул. Володимирська, 57), де з привітальним словом до школярів звернуться координатор системи ООН в Україні,  представники МЗС України,  представники міжнародних організацій та дипломатичного корпусу, а також учасники виголосять вступні  промови від імені своєї країни та заявлять свою власну  точку зору щодо участі молоді в житті суспільства.

Ініціатором заходу є Київський ліцей бізнесу  за сприяння Представництва ООН в Україні, управління освіти  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Асоціації керівників шкіл м.Києва, Асоціації приватних закладів освіти м.Києва.

Довідково: «Модель ООН» – це міжнародна освітня програма, яка вже понад 50 років надає можливість старшокласникам поринути у світ політики та дипломатії, ближче ознайомитись з діяльністю ООН шляхом імітації діяльності Генеральної Асамблеї, комітетів та комісій ООН. Під час гри-конференції кожна учнівська делегація представляє певну країну або організацію, що входить до ООН. Шляхом дискусій та дебатів школярі намагаються знайти вирішення глобальних проблем та конфліктів, зрозуміти особливості світової політики, розвивати власні ораторські, дипломатичні та комунікативні навички. «Модель ООН» в Україні розпочалася з 1998 року завдяки учням Київського ліцею бізнесу, які вибороли честь реалізувати цю міжнародну програму. Відтоді ліцей забезпечив організаційну і змістовну роботу чотирьох Всеукраїнських конференцій та шести регіональних конференцій.

Під час „Моделі ООН. Київ-2014” учасники обговорюватимуть основну тему «Майбутнє, якого прагнемо ми» та такі питання для написання резолюцій у комітетах та комісіях ООН: Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки: Безпека в Європі. Контроль, обмеження та нерозповсюдження ядерної зброї на землі і в космосі; Комітет з економічних і фінансових питань: забезпечення та збереження фінансової стабільності в світі;  Комісія з прав людини: порушення прав людини в Європі. Ліквідація расизму і расової дискримінації, ксенофобії і пов’язаної з ними нетерпимості; Комісія з охорони навколишнього середовища: подолання голоду чи нарощування економічної могутності держав.

22 березня  з 10.00 до 13.30 в рамках конференції відбудеться Молодіжний форум „Україна, якої прагнемо ми” (Будинок учителя, 3-й поверх), метою якого є висловити думку молоді щодо пошуку шляхів подолання кризових явищ у власній державі – оновленій Україні, спроектувати та презентувати нові моделі управління державою для її сталого розвитку та процвітання.

23 березня з 9.30 до 13.30 конференція завершуватиметься в Київському ліцеї бізнесу,  вул. Лагерна 30-32,

Керівник проекту – Людмила Паращенко, директор Київського ліцею бізнесу, від. секретар Асоціації керівників шкіл м. Києва, координатор- Валентина Нідзельська, заст. директора ліцею.

Детальніше за тел. 456-08-14,  456-20-06, 067 2328198  та на сайті www. lecos.org

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *