Зміни! Загальні збори членів Асоціації та запрошених керівників приватних шкіл Києва

Шановні колеги!

У четвер 4 квітня 2014 року з 14.00 до 16.00

в приміщенні приватної школи «Тріумф» (вул..Вербицького, 24-Б) відбудуться загальні збори членів Асоціації та запрошених керівників приватних шкіл Києва

Шановні колеги, просимо вибачення, але збори Асоціації, заплановані на 3 квітня, відбудуться 4 квітня з 14.00 до 16.00 за тією ж адресою, в зв’язку з призначенням розширеного засідання робочої групи при Комітеті з питань науки і освіти ВРУ щодо розробки нового базового Закону “Про освіту” на 3 квітня (щойно про це стало відомо). У засіданні робочої групи приймають участь лідери Асоціації. 

Порядок денний:

  1. Проміжні результати робочої групи з розробки нового базового Закону «Про освіту», до якої входять члени Асоціації. Термінові завдання, поставлені робочою групою перед експертами і громадськими організаціями середньої, дошкільної, позашкільної освіти.
  2. За дорученням Голови Комітету з питань науки і освіти ВРУ прийняття Звернення до фракцій ВРУ з приводу позитивного розгляду і  прийняття Парламентом законопроекту щодо внесення змін до Закону «Про оренду державного та комунального майна».
  3. Прийняття Звернення до Голови Комітету з питань науки і освіти ВРУ та Уряду України щодо зміни принципів тарифної політики в комунальній сфері, що стосується сфери освіти, а саме запровадження нової категорії споживачів «навчальні заклади та інші суб’єкти освітньої діяльності усіх форм власності».
  4. Презентація візійного проекту «Нова Україна».
  5. Різне.

Асоціація отримала і продовжує отримувати пропозиції взяти активну участь у формуванні нових громадських рухів, нормотворчої роботи в реформуванні країни. Такі питання потребують негайного обговорення.

ЗАУВАЖЕННЯ:

  • На нараді бути першим особам школи – директору або засновнику. Про поважні причини відсутності повідомити завчасно.
  • Підготувати свої пропозиції щодо питань, зазначених у листі Паращенко Л.І. (додається)

Директор                                                   Мовчун О.М.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *