„МИ біжимо для своєї школи“

ЗАХОПЛЕННЯ, ЯКЕ НАДИХАЄ КОЖНОГОЯК ДІТЕЙ, ТАК І ДОРОСЛИХ!

Шановні колеги директори!

З дивану – прямо в бігові кросівки! Святкуємо «День народження», цього разу зовсім по-іншому.

Німецька школа Києва запрошує учнів, батьків та вчителів зі шкіл Києва до участі у благодійному заході

МИ біжимо для своєї школи

що відбудеться 11.10.2014 на Олімпійському стадіоні у Києві та започаткує гарну традицію.

Пан доктор Крістоф Вайль, посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні, підтримує цю акцію та бере її під свій патронаж.

Про що йдеться?

Багатьом школам Києва необхідно провести модернізацію або покращити своє технічне оснащення. Тому метою заходу «Ми біжимо для своєї школи» є збір коштів для цього, насамперед за підтримки підприємств або також за допомогою родичів, знайомих та друзів учасників заходу. Прибуток від благодійного забігу буде використаний виключно на модернізацію шкіл-учасників або на забезпечення їх сучасною мультимедійною технікою для навчання та викладання. Отримані від учнів, батьків та вчителів Вашої школи спонсорські кошти за забіг – за винятком невеликого стартового внеску – будуть передані школі.

Як це відбуватиметься?

Кожен учасник забігу отримує від своєї школи картку організатора, з якою він до 10.10.2014 шукає спонсорів із кола своїх родичів, друзів, знайомих чи з підприємства. Спонсори реєструються на цій картці та за власним бажанням визначають суму грошей за кожне коло стадіону. Час для забігу обмежується 30 хвилинами. На стадіоні безпосередньо перед забігом ця картка передається організаторам. (Тільки повністю заповнена картка слугує пропуском для участі у забігу!) Одразу після завершення бігу організатори ставлять печатку з кількістю кіл на картку. Після цього кожен учасник отримує у спонсора зароблену суму грошей та передає її своїй школі. Рішення щодо використання та розподілу зібраних грошей приймають учні, вчителі та батьки шкіл. Учасники можуть бігати у футболках з емблемою свого спонсора.

Захід Ми біжимо для шкіл Києвапіде на користь фізичній формі та соціальній активності.

Учасники забігу проведуть особливий день на Олімпійському стадіоні та одночасно зроблять внесок у покращення умов свого навчання та викладання. Допомога для самодопомоги!

Шановні колеги, посприяйте і Ви цьому! Розкажіть учням, батькам, вчителям, друзям та спонсорам Вашої школи про захід „Ми біжимо для шкіл Києва“. Дозвольте Вашій школі прийняти участь у дні народженні спільного та ефективного проекту допомоги! У додатку Ви знайдете приклад листа, який Ви можете використовувати (та змінювати) для цього.

Ми будемо раді участі Вашої школи!

Зареєструйте Вашу школу, надіславши до 26.09.14 електронного листа на адресу du@deutscheschule.kiev.ua

з наступною інформацією: назва школи, контактна особа, адреса школи, телефон (школи + контактної особи), E-Mail (школи + контактної особи) та попередню кількість бігунів. (Прохання надавати повну інформацію!)

От і все. Після надходження до 26.09.14 на рахунок Німецької школи Києва стартового внеску в розмірі 500 грн. (рахунок)Ви отримаєте всю інформацію щодо організації забігу 11 жовтня 2014 на Олімпійському стадіоні Києва (напр., час забігу) та картку для учасників Вашої школи.

Рахунок: Приватний загальноосвітній навчальний заклад “Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві”, вул. Новомостицька, 10, м. Київ, 04108, Україна

Код ЄДРПОУ: 36040289, Банк:  Райффайзен Банк Аваль, Київ, України, МФО  380805, Р/р  26007426715

Сподіваюся привітати Вас, учнів, батьків та вчителів Вашої школи 11.10.14 на Олімпійському стадіоні.

З повагою,
Уве Герч
Директор Німецької школи Києва

***


Офіційний лист

Українською

***

Німецькою

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *