І Всеукраїнський Форум Клубу Успішних Освітян

Шановні колеги!  

Враховуючи вашу громадянську позицію і небайдужість до розвитку освітньої галузі, маємо за честь запросити вас та працівників ваших закладів на І Всеукраїнський  Форум Клубу Успішних Освітян, який відбудеться 21-22 лютого 2015 року у місті Києві («Ліко-школа», вул.Конєва, 7-Б).

Метою форуму і подальшої діяльності Клубу є підняти статус ВЧИТЕЛЯ в Україні, започаткувати свідомий активний рух освітньої спільноти на шляху власного розвитку і відповідальності за розвиток дітей та звернути увагу суспільства  на потребу об’єднання школи, громади, бізнесу, держави для успіху кожної особистості, закладів, організацій і всієї нашої держави.

КЛУБ УСПІШНИХ ОСВІТЯН – це

– Клуб побудови шляху творчого, креативного вчителя, якого потребує суспільство, якого потребує батьківство, якого чекає творчий учень;

– Клуб розвитку мислення і формування успішної особистості;

– Клуб саморозвитку всіх і кожного;

– Об’єднання школи, громади, бізнесу, держави;

– Об’єднання всіх, хто хоче розвиватись з тими, хто знає як і готовий підтримати іншого;

– Альтернатива підвищення кваліфікації освітян;

– Шлях до успіху кожної особистості, організації і всієї держави.

Програма Форуму передбачає знайомство з вже відомими освітніми рухами в Україні; виступи освітян, які мають успішні проекти і досягнення в освіті, які варті впровадження і поширення; формування спільного бачення політики діяльності Клубу успішних освітян задля розвитку освітньої галузі України; широкій вибір майстер-класів, а саме: «Запрошення до творчості. Рівні творчості і народження нового. ТРИЗ-технології в педагогіці» (Олена Грединарова, директор школи «ЕйдоС»), «Як досягти успіху в цифровому столітті? Три способи бути в гармонії з віртуальним і кращі рецепти по НеоЕтікету» (Олександр Елькін і Марина Пащенко, автори “ПаЭль” ), «Емоційне лідерство» (Алла Заднепровська, директор Коучинг школи КГ «Живое дело»), «Управлінські компетенції в освіті ХХІ століття» (Анатолій Шаповалов, керівник проектного офісу Фонду Національного розвитку та інновацій NDI Foundation); «Он-лайн курси на EdEra» (Илья Філіпов, директор EdEra), «Методи ейдетики у початковій школі» (Наталія Таралешко,  Вікторія Малиновська, вчителі школи «ЕйдоС»), «Навчаємось мистецтву створення предметних тестів разом» (Сергій Коряк і В’ячеслав Ярмак, керівники «Тестаріуму»); «Створення компетентісних завдань» (Лада Маслюк, вчитель школи «ЕйдоС»); арт-студія, інші творчі студії та, навіть, художня майстерня, де кожен зможе намалювати справжню картину.

Запрошуємо до участі, співпраці, партнерства, бо тільки в поєднанні спільних зусиль ми досягнемо розквіту нашої держави. Пишіть нам на адресу: kuo.ukraina@gmail.com.

Детальна інформація про подію і анкета для реєстрації: http://ukrshana.com.ua/

Організатори форуму: проект «Шануймо Україну»,приватний комплекс неперервної освіти «Школа «ЕйдоС», спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «ЛІКО-ШКОЛА».

Контактні особи:

Грединарова Олена (050-341-94-90), Запоріжжя
Чуприна Наталія (096-754-00-44), Київ
Грединарова Яна (050-488-22-62), Запоріжжя
Кухаревська Олена (067-723-11-06), Київ
Створимо країну, яку буде шанувати весь світ, разом!

 

За дорученням оргкомітету,

директор ЛІКО-ШКОЛИ                                                       Олена Кухаревська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *