ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ТУРНІРУ «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2015»

16 лютого стартував онлайн Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015», що організовується Київським національним економічним університетом ім. В. Гетьмана й Компанією Інтелектуальних Технологій (КІНТ) та проходить за підтримки світових бізнес-титанів Coca-Cola і KPMG.Цього року він зібрав понад 700 учасників – школярів із різних областей України, які матимуть можливість отримати безкоштовну практику з управління компанією в потужному українському бізнес-симуляторі ViAL+. Створивши власні віртуальні фірми, вони боротимуться за першість на ринку – моделі реального ділового середовища.

Онлайн-етап турніру триватиме до 2 квітня 2015 р. До 10 березня будуть визначені 15 фіналістів, які зійдуться 4 квітня у вирішальному очному змаганні у КНЕУ ім. В. Гетьмана.

На фіналістів і переможців чекатимуть:

  • цінні подарунки, пам’ятні сувеніри від КНЕУ, Coca Cola, KPMG та невелика інвестиція в майбутній бізнес;
  • екскурсія на завод і сюрприз від Coca Cola;
  • зустріч та цікава розмова про бізнес із представниками компаній – спонсорів турніру;
  • за бажанням – екскурсія по видатним місцям столиці;
  • корисні знайомства з майбутніми бізнес-партнерами.

Будемо сподіватися, що ця благодійна ініціатива відкриє не один бізнес-талант, що в майбутньому будуватиме сильну економіку України.

Про організаторів:

Київський національний економічний економічний університет імені Вадима Гетьмана ­ – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2015/blog

ВКонтакті: http://vk.com/strategyfirm

Телефон оргкомітету: 0972242921

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *