Освітня конференція Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної освітньої конференції Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS), що вперше в Україні відбуватиметься 18-21 квітня 2018 р. у м. Києві. Співорганізаторами виступають Київська міська державна адміністрація та Асоціація приватних закладів освіти України.

Проведення ювілейної (30-тої) Генеральної Асамблеї в Україні – підтримка з боку європейських партнерів євроінтеграційних прагнень українського суспільства.

Під час міжнародної конференції відбудеться презентація основних тенденцій в розвитку систем освіти країн Європи та ключових ідей освітньої реформи в Україні, зокрема свободи вибору, автономії, розмаїття, підвищення якості освіти й освітньої діяльності, механізмів врахування освітніх потреб та інтересів кожного учня, батька, вчителя, керівника та засновника школи.

У роботі міжнародної освітньої конференції також братимуть участь керівники Міністерства освіти і науки України, Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, депутати Київської міської ради. Одним з ключових спікерів конференції є Бен Вермюлен, професор з освітнього  права, член Державної ради Нідерландів, член Венеційської комісії.

Урочисте відкриття Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл відбудеться в колонній залі Київської міської державної адміністрації з 10 до 15 години 19 квітня 2018 р. Напередодні 18 квітня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться концерт учнів Культурного Центру та гімназії «Кияночка», Київського хореографічного коледжу. 20 квітня 2018 р. європейські гості столиці та інші учасники конференції відвідають приватні заклади загальної та дошкільної освіти в кожному районі м. Києва.

ECNAIS – це впливова і потужна міжнародна організація, що об’єднує національні організації незалежних (у тому числі приватних) закладів освіти Європи. Асоціація приватних закладів освіти м. Києва майже 10 років є членом ECNAIS, бере участь в освітніх проектах і щорічних конференціях. Проведення Генеральної Асамблеї ECNAIS в Києві – унікальна нагода вітчизняної шкільної освіти, зокрема приватної освіти, стверджуватися в якості невід’ємної частини освітнього простору Європи, демонструючи позитивні демократичні зміни в освіті України.

Шановні колеги, для участі в міжнародній освітній конференції вам необхідно зареєструватися на сайті ECNAIS http://www.ecnais.org/event-registration/ (участь у конференції платна).

Якщо ви бажаєте відвідати ТІЛЬКИ урочисте відкриття конференції, яке відбудеться 19 квітня (з 9:00 до 14:15 http://www.ecnais.org/educational-freedom-and-democratic-changes-the-role-of-independent-schools-in-ukraine-a-european-perspective/), просимо надіслати заяву на електронну адресу Асоціації приватних закладів освіти України (info@privateschools.org.ua) за формою (додається). У такому випадку участь у конференції безкоштовна (без отримання друкованих матеріалів, харчування та проживання).

З повагою,
Голова Правління
ГС «Асоціація приватних закладів освіти України» О.М.Мовчун   (067-509-02-59)

Програма конференції (PDF)

Фото: Pexeles

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *